PRISTATYMAS LIETUVOJE

Siuntinius siunčiame OMNIVA kurjerais ir terminalais. Siuntiniai išsiunčiami per 2-3 darbo dienas nuo apmokėjimo už prekes dienos. Pristatymas Dahliadesign.lt :Priekule, Dituva, Agluonenai, Gargzdai, Klaipeda, Silute ir apilynkes tik iš anksto susitarus info@dahliadesign.lt arba +37067090308.

Prekiu atsiemimas Prekuleje iš anksto susitarus.

PRISTATYMAS UŽSIENYJE

Norint gauti siuntinį į užsienio šalis, susisiekite su mumis el. paštu ,info@dahliadesign.lt kad galėtume patikslinti pristatymo kainą ir laiką. Užsakymams taikomas šalies, į kurią siunčiamas užsakymas, vietinis PVM mokėjimo mokestis. Užsakymo gavėjas yra atsakinga(s) už visus importo mokesčius, muitinės ir vietos mokesčius taikomus užsakymo gavėjo šalyje.

GRĄŽINIMAS

  • Įprastoms www.dahliadesign.lt prekėms suteikiama 14d. grąžinimo garantija. Prekės grąžinamos vadovaujantis „Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis, patvirtintomis 2001 m. birželio 29 d. ūkio ministro įsakymu Nr. 217.
  • Prekės, pagamintos pagal individualius užsakymus negrąžinamos, iškyrus atvėjus, jei pasitaiko gamybinis brokas. – Grąžinamos prekės turi būti nenaudotos, originalioje, nepažeistoje pakuotėje.
  • Už grąžinamos prekės siuntimą moka pirkėjas.
  • Gavę prekę ir įvertinę jos būklę, mes įsipageigojame grąžinti pirkėjui sumokėtus už prekę pinigus per 14d. Siuntos pristatymo išlaidos yra negrąžinamos.
  • Dėl prekių grąžinimo prašome kreiptis į mus el. paštu info@dahliadesign.lt
Pamėgta